05.11.2010 11:32 - Футбол:ЦСКА победи Рапид с 2:1
Автор: sporte Категория: Спорт
Прочетен: 1203 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 05.11.2010 11:33

Въпреки проблеми в клуба и около него момчетата играха добре и заслужено победиха  австрийския гранд. Първият успех в Европейската лига във Виена.   Головете отбелязаха Тодор Янчев и Маркиньос. Домакините отбелязаха от дузпа. Феновете бяха доста обезверени след първата загуба, като домакини с 0:2 и победата  изненада всички приятно.   През първото полувреме двата обора си размениха по 1 греда, но неуспяха да открият  резултата. Второто полувреме беше по-доброто за ЦСКА.   Капитанът на "червените" откри резултата пет минути след подновяването на играта. С  далечен изстрел Тодор Янчев опъна мрежата на Рапид.   В 56-та минута на мача реферът отсъди дузпа за домакините, която Сахили реализира и изравни за 1:1   Армейците продължиха да се борят за победата и тя дойде с гол на Маркиньос, който  получи страхотно подаване от Тонев.